/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      ₪18 ILS

     

1.
2.
(free) 10:00
3.
(free) 25:39
4.
(free) 24:17

about

live recordings by rotem of qiryat gat
performed at zimmer tel aviv 2010-2011

credits

released January 13, 2019

license

all rights reserved

tags

about

rotem of qiryat gat Egypt

artist, filmmaker, graphic designer, musician and poet.
all is one.

contact / help

Contact rotem of qiryat gat

Streaming and
Download help

Track Name: סוף העולם
בשנת 1992 שודר מסמך תעודי מבית-היוצר של הבי.בי.סי בשם 'סוף העולם - לאן?' בו הופיעו תצפיות אירועי העתיד בעולם כמהדורת חדשות בת שעה אחת. בין הממצאים והתחזיות: עליה משוערת של כ-50 אחוז בשוי מניות תאגיד מקדונלדס, איחוד חברות ותאגידי-על לתאגיד ענק המהוה ספק-כל ללא כל תחרות מצד גופים אחרים - אורגניזם מושלם לשליטה בהמון, שכפול גנטי - תחילה של חזירים וקופים - ולאחר, שכפול בני אדם, עלית קבוצות אנרכיסטיות לשלטון כמעט מלא ברחובות ברית-המועצות לשעבר - בין הסנקציות - השחתת סניפי רשת מקדונלדס, הכחדות הלויתן הלבן מן העולם, דת האסלאם מטילה טרור ומשרישה פחד בלב הציבור - פחד שבמהרה יומר בחולשה, רובוטים דמויי-אדם כחלק ממארז הבית המודרני יספקו פתרון הולם לעקרות הבית העיפות - אוכלוסית הרובוטים נאמדת בכ-25 אלף רובוטים מסייעי-בית - לפי החישוב, תאמד כמות הרובוטים בכ-15 מיליארד עד תחילת העשור השני של המאה ה-21, ותשכפל תפוקתה ביצור קפדני משוכלל על פי חוק הפרספקטיבה של פיבונצ'י עד אשר יגיע כדור הארץ לפיצוץ-אוכלוסין דיגיטלי, אסון אקולוגי צפוי לקרות ביפן ובקליפורניה ולגבות עמו רבבות נשמות אנשים חפים מפשע, סוף העולם כפי שהאדם מכירו צפוי להתקרב עם התחממות הפלנטות ולהגיע בעוד כ-50 מיליארד שנים, .
Track Name: שלומלחמה
ניסיון בהיכנעות מוחלטת

מאסתי במדינה בטרם מאסה היא בי; כל חיי היו לשוא, חיינו. לא יעזרו הפגנות, תיקונים בחוק, קריאות לעזרה, או כתבות מיופיפות. מוטב כי כל המיואשים יקימו מושבה באי נידח, יקראו לה 'עדן' ויתנתקו מהחברה ומן המדינה. שכן, למה טובה מדינה לאדם אם כל מהותה היא לינוק עצמותיו עד לשד? לא, לא עוד, לא עוד עיר, גם מועצה איזורית לא, לא עוד פקחים, סיירים, מצלמות אבטחה, סוכנים סמויים או כפולים, לא עוד סכין מאחורי הגב במסווה של לחיצת יד - זהו, נ ג מ ר !
בים הם עצרו אותי, שני פקחים ופקחת, על שום חוצפתי. מי שם כוח בידם שינצלוהו כשכבודם העדין נפגם, באיזו זכות דורשים הם כבוד, אותן דמויות מגוחכות לובשות שחורים ומשקפי שמש, בתוך רכב ממוזג בקיץ, במדברÖ יצא איתי נחמד הפקח - רק דין וחשבון אחד ולא שניים, במחשבה שניה - אולי בכל זאת; לקחתי עצמי משם ונסתי כשכל המסמכים בידיו, פשוט מאוד, לא נועדתי לבוא במגע עם טיפוסים שכאלה וגם במכונית לא נועדתי לנסוע וגם לא להוציא רישיון וגם לא לחיות במקום בו יש כביש וגם לא לדבר ולא ללבוש בגד; ילד האלוהים אני. מזמן החלה ההתדרדרות. הצלחתם, בקלות יתרה, אתם בעלי השררה, אני מוותר, זהו דגל לבן, להלחם בכם פירושו להפסיד במלחמה; בנו חומותיכם, פרסו מצלמות, השתילו שבבים, עשו זאת מהר, אגדו מידע, בצעו מעקבים, אני מוכן להתנדב, אני מסגיר עצמי, אני - היחידי שאינו סוכן בין סוכנים, חברו אותי למכשיר, ערכו בי ניסויים, עוותו מחשבה, צירבו פיגמנט בעין, שבשו כתביי, הרעילו משפחתי, שימו בתא, השאירוני בחיים למען שאיבת אנרגיה חיונית בלבד, החרימו רכושי, המציאו ציטטות, הכריזו על מותי בטרם עת, בפתאומיות, קיראו לי מלשן, צרו קשר עם קרוביי ועשו להם אותו הדבר ואף חמור מכך, כל זאת ועוד - מטיל אני עליכם, אתם שחיים מכספי, אתם, יצירי כפיי, תוצר לואי של המצאת הגלגל, תנו לסבול בשקט! גדמו עצים, סמנו שטחים, קידחו באדמה, עשו כל שברצונכם - אין תכלית בכל אלה, גם סיבה אין; רישמו דינים וחשבונים, וכפיצוי, העניקו טלויזיה יותר איכותית, כמעט כמו זו שהיתה לפני שהגחתם, העלו מהירות גלישה לטובת כיבוש חופי הים והחיים, המירו פילם בוידאו, כי זו דרכו של עולם, כך היתה וכך תהיהÖ כל זאת ועוד, עשו, לי זה כבר לא משנה, אני לא אהיה כאן לדווח, להשקיף - שומר ישראל בתרדמת, ישראל היא הליגה הפאשיסטית הצעירה של המזה"ת, חור התחת של העולם - קדימה קדימה קחו אותי מכאן, שללו אזרחות, עשו זאת מהר, או יותר טוב לאט, בתהליכים ארוכים ומייגעים, שלחו ניירת, עכבו חותמות, צאו לפגרה, שימו במעצר, הכל כדי להעביר את הזמן, השמיעו נאומים ריקים מתוכן, בלבלו אותי, שכנעו אותי שזה הכל לטובתי - לבטחוני האישי, טפלו בי היטב באמצעות כריתת אונה, מתן זריקות, גלולות, ניתוחי מוח, שיקויים, היפנוזה, שקרים, קצרו תהליכים - אחדו תאגידים - לא אומר מלה - אני נשבע - לא אתלונן, לא אומר כלום.

If you like rotem of qiryat gat, you may also like: